TTMIK Lessons: Difference between revisions
Appearance
DigitalSoju (talk | contribs) |
DigitalSoju (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
==Level== | ==Level== | ||
{| border=0 style="text-align:center; margin-left: auto; margin-right: auto;" | |||
|- | |||
| [[File:Level1.png|link=TTMIK_Level_1]] <br> | |||
| [[File:Level2.png|link=TTMIK_Level_2]] <br> | |||
| [[File:Level3.png|link=TTMIK_Level_3]] <br> | |||
|- | |||
| [[File:Level4.png|link=TTMIK_Level_4]] <br> Level 4 | |||
| [[File:Level5 bw.png]] <br> N/A | |||
| [[File:Level6 bw.png]] <br> N/A | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Iyagi.png]] <br> | |||
| | |||
|} | |||
==FAQ== | ==FAQ== | ||






